ויזת עבודה לאירופה

בשנים האחרונות אירופה נחשבת ליעד מועדף, לא רק לטייל בה אלא בעיקר לעבוד, במיוחד לצעירים ישראלים הרעבים לכסף. אבל מה, לא בכל מקום ניתן לעבוד ללא ויזת עבודה ובואו נהיה כנים, לעבוד בצורה חוקית יכול לשנות מאוד את אופי העבודה באירופה – להגיע בראש נקי ובלי דאגות ממשטרת ההגירה.

הוצאת ויזת עבודה לאירופה אפשרית בכמה מקרים:
1. בעלי דרכון אירופאי – עבודה באירופה לאזרחים אירופאים, בייחוד לבעלי דרכון שמדינתם חלק ממדינות ההסכם ישנה האפשרות לעבוד בצורה חוקית בכל מדינות אירופה החברות באיחוד האירופאי, כל מדינה אפשרית מבחינתכם למחייה, לעבודה באירופה וללימודים!
2. נישואים עם בעלי אזרחות אירופאית- החלטתם ללכת על הכל והשגתם חוזה נישואין עם אירופאי/ת. הסכם זה אפשרי בעזרה של עו"ד שבקיא בחוקי המדינה, הוא בעצם מסדר את הכל. אתם עורכים בעצם נישואים אזרחיים ואחרי הרבה בדיקות של הממשלה תוכלו לקבל אשרת שהייה ועבודה לאותה מדינה. זה עסק יקר שיכול לקחת חודשים רבים אבל הרבה מאמינים שזה שווה את זה, התשלום יוחזר וישתלם ותוכלו לקבל אשרה שכמעט שווה לדרכון אירופאי.
3.ויזת סטודנט – לכם הסטודנטים המחפשים לשלב לימודים וחו"ל ויזה זו מתאימה לכם. ויזת הססטודנט מקנה לכם שעות עבודה בהם תוכלו לעבוד בצורה חוקית עם אישור במדינה בה אתם לומדים. רשויות ההגירה בודקים את נוכחותכם בלימודים וחשוב לא לזלזל בהשתתפות בשיעורים. גם הויזה הזו כרוכה בתשלום לא זול אבל החוויה שווה הכל. אז כמו שאפשר להבין, בשביל להגיע לאירופה, לחיות בה, וגם לעבוד בה יש צורך באשרות המתאימות. כמובן שלבעלי הדרכון האירופאי החיים קצת יותר פשוטים, אבל הכל אפשרי לכל אחד בעצם

Comments are closed.