טיסות לאירופה

אין ישראלי שלא מצא את עצמו מתלבט בשאלה מאיפה עדיף לי להזמין טיסות לאירופה או לכל יעד אחר בעולם. אולי זה בגלל האופי היהודי שלנו שתמיד חושב לעצמו שדופקים אותו והוא חייב למצוא את הקומבינה הכי משתלמת, אבל מה שבטוח יהודי או לא, כדי למצוא טיסות לאירופה זולות צריך לפתוח את העיניים ולחפש מבצעים ללא הרף.
ניתן לומר כי ביחס ליבשות אחרות טיסות לאירופה זולות בגלל הקרבה של יבשת זו לישראל. אך כמו שצויין מחירים אלה אינם קובעים ומשתנים מחברות תעופה וסוכנויות שונות בהתאם לתאריכים בהם אתם בוחרים לטוס. לפני שמזמינים טיסות לאירופה רצוי לחשוב מה המטרה של הנסיעה. האם מדובר בביקור תיירותי שלא אורך יותר מחודש, עם תאריך חזרה מוגדר. האם מדובר בנסיעה למטרת עבודה כאשר אין תאריך חזרה ספציפי או אולי ראוד טריפ לכמה חודשים בכל אירופה. מטרת הנסיעה מהווה פרמטר משמעותי מאד לבחירת אלטרנטיבה דרכה תטוסו לאירופה. קיימות מספר אפשריות להזמנת כרטיסי טיסה ליבשת זו:

טיסות לאירופה דרך האינטרנט:
כיוון שאירופה הינה יעד קרוב, טיסה למרבית מדינות היבשת לא עולה על 4 שעות, אפילו פחות. בטיסות לחו"ל במרחקים קצרים לא צריך להקפיד באופן דקדקני על חברת התעופה ועל המושב הספציפי בו תשבו והאוכל שיוגש בטיסה. בניגוד ליעדים אחרים בעולם בחירת טיסה לאירופה תלויה בעיקר במחיר ולא באיכות. הזמנת טיסות לאירופה בקליק קטן הינה פתרון יעיל מאד. חשוב לקחת בחשבון שהזמנת טיסות לאירופה דרך האינטרנט עדיפה ברגע האחרון ברוב המקרים, לעומת יעדים אחרים, רחוקים יותר בהם הזמנת הטיסות עדיפה מספר חודשים לפני המועד עצמו.

טיסות לאירופה דרך סוכנות נסיעות:
הזמנת טיסות לאירופה דרך סוכנות נסיעות עדיפה במקרים של הזמנת חבילות נופש או טיולים מאורגנים. כיוון שהזמנת טיסות לאירופה דרך סוכן כוללת עמלה, כדאי להשתמש בידע ובניסיון של הסוכן על מנת לתכנן טיול וסדרי עדיפויות במהלך הנסיעה ולא לשם הזמנת הטיסה בלבד. מרבית סוכנויות הנסיעות מציעות מגוון חבילות ליעדים שונים באירופה שברוב המקרים יעלו יותר מאשר הזמנה נפרדת של מלון, טיסה ונסיעות בין לבין. אם אין לכם זמן, כוח או את המידע הרצוי לתכנן טיול בן מספר ימים כדי מאד לשלם יותר ולבחור טיסות לאירופה דרך סוכנות נסיעות.
ניתן לומר שהיתרון המרכזי ביותר בהזמנת טיסות לאירופה או לכל מקום אחר בעולם דרך סוכן נסיעות הוא למקרה ויקרה משהו לא מתכונן ותאלצו להיעזר במענה אנושי, שברוב המקרים מסך מחשב לא יכול לפתור את בעיותיכם.

טיסות לאירופה דרך העיתון:
מגוון הצעות לטיסות לאירופה של סוכנויות נסיעות מפורסמות מדי יום בעיתון.
חלק מההצעות הללו כוללות טיסות+ לינה ואפילו טיול מודרך וחלקן כוללות אך ורק את הטיסה עצמה. אם יש לכם פוביה ממחשבים ואין לכם סוכנות נסיעות שאתם מכירים וסומכים עליה ייתכן שכדאי לכם לעשות סקר שוק דרך הצעות מכירים לטיסות לאירופה של סוכנויות שונות המופיעות בדפו האחורי כמעט של כל עיתון יומי. ברוב המקרים הצעות לטיסות לאירופה המופיעות בעיתון הינן הצעות של הרגע האחרון ולא הזמנה מראש וזו הסיבה מדוע הצעות אלו לרוב יהיו זולות ומשתלמות במיוחד…

Comments are closed.