נופש באנגליה

בלונדון יש המון אטרקציות לתיירים ולמקומיים, מיד יש מה לעשות ואף פעם אין רגע דל של שעמום. סיבוב ברחובות הצבעוניים, ביקור במוזיאונים או במקומות ההיסטוריים החשובים למלכה וכמובן שישיבה בנחת בפאב המקומי והעברת הזמן בשתיית בירה וכירסום צ'יפס. אז גם את אתם תוך כדי עבודה באנגליה או שבאתם לנפוש, כדי שלא תבזבזו זמן ריכזנו לכם אוהבי התרבות כמה אטרקציות מרכזיות שכדאי לכם לראות באנגליה, כמובן שכולן נמצאות בלונדון, עיר הבירה התוססת של אנגליה:

1.ארמון באקינגהם:
מגורי המלכה המהודרת של אנגליה אשר מהווה אתר מאוד פופולרי לתיירים, אחד הדברים שמושכים את התיירים הוא טקס החלפת המשמרות של השומרים בארמון וכמובן גם אתם יכולים להצטלם עם השומרים ה"פסלים" המפורסמים של הארמון במדים הייחודיים שלהם.

2.סוהו:
סוהו זהו אזור מאוד מיוחד בדרום העיר, זה אזור של אומנים, תוכלו לסעוד פה במסעדות מגניבות ואיכותיות, תוכלו לבקר בגלריות מקוריות והאווירה פשוט מאוד כיפית, רק להסתובב ברחוב הזה ייתן לכם את ההרגשה הזאת. בלילה סוהו נחשבת כמקום איכותי עם פאבים, מסעדות ומועדונים סוג א'.

3.מוזאון מדאם טוסו:
המוזאון אולי הכי מפורסם בעולם הוא מוזאון השעווה של מדאם טוסו. תמצאו פה מנהיגי מדינות, כוכבי הוליווד, זמרים מפורסמים ועוד רבים מגדולי הכוכבים שקיימים. רוב המבקרים נהנים בעיקר להצטלם עם בובות השעווה האלה, שנראות כל כך מציאותיות וכך יוצאים עם מזכרת נחמדה.

4.מרתפי לונדון:
לאוהבי האימה והפחד שבניכם, יאהבו לבקר במרתפי לונדון, שם תוכלו לראות מראות בסגנון ימי הביניים והכל באווירה של אימה, רוצחים, שיטות לרצח, מחלות נוראיות, מופעים שיגרמו לכם לצרוח והרבה אדרנלין.

האטרקציות האלה הם רק נגיעה מאוד קטנה למה שתוכלו לראות בנופש באנגליה או בעבודה באירופה- בעבודה בלונדון . אנגליה ובעיקר לונדון מלאים באטרקציות מאוד מעניינות, ותהיו בטוחים שלכל אורך הנופש שלכם לא יהיה לכם רגע אחד של חוסר מעש.

Comments are closed.