עבודה באירופה – הסיכונים בעבודה לא חוקית בגרמניה

בגרמניה ניתן לעבוד בצורה לא חוקית. למרות שזו מדינה שלא מסוכנת לעבודה לא חוקית, אתם חייבים להבין שתמיד יש סיכון להיתפס וחשוב לקחת את זה בחשבון כשאתם מגיעים לעבודה בגרמניה בכל עבודה שהיא. יש לציין כי יש אפשרות להוציא ויזת סטודנט לגרמניה, מה שיכול להקנות לכם המעוניינים, שעות עבודה חוקיות אבל ספורות ביום. זו לא ויזת עבודה מן המניין אבל כן תוכלו לעבוד באיזו שהיא צורה באופן חוקי בגבולות גרמניה.
הגרמנים ידועים בנחמדות ובאדיבות שלהם, במיוחד לישראלים, כן, הקשר ההיסטורי בינינו גם משפיע על כך, הם אוהבים את העובדה שאנחנו ישראלים, הם מתעניינים בנו, אוהבים לשמוע סיפורים וגם יש לישראלים זכויות מיוחדות בגרמניה.
מה שאומר, אם כבר אתם לוקחים את הסיכון, הולכים לעבוד בצורה לא חוקית והולכים על זה, כדאי כבר ללכת למקום שאוהבים את ישראל ושידאגו לכם במידת הצורך.

לסיכום עבודה באירופה, גרמניה היא אחת המדינות הכי מיוחדות שקיימות בעולם, בזמן שאירופה נמצאת בנפילה כלכלית והרבה מדינות קורסות מהבחינה הזאת, גרמניה רק עולה ומשגשגת ולכן היא נחשבת כמוקד מאוד חזק בשביל עבודה, לנו הצעירים הישראלים.
כל עבודה בחו"ל היא חוויה, גרמניה נמצאת במרחק קצר ממדינתנו הקטנה, הטיסה תהיה בסביבות ה300$ כך שזה לא כל כך כואב לכיס ותוכלו לבלות בסגנון גרמני כמו שרק גרמנים יודעים ומפורסמים בבילויים שלהם. תהנו!

Comments are closed.