עבודה באירלנד

החלטה כגון לעבוד בחו"ל היא החלטה חשובה, אין זה משנה אם בכוונתכם לעבוד מספר חודשים או עשר שנים. המרחק מבית, מהמשפחה, מהחברים, לעתים תאלצו לעשות ויתורים כאלה ואחרים בארץ ולקחת סיכון מסוים, למעשה מדובר בהרפתקה שלא משנה לאן היא תוביל היא תהיה חוויה לכל החיים. עבודה באירופה, באירלנד, היא הזדמנות לכל מי שמחפש תמורה גבוהה מהרגיל לעבודה במקצוע שלו, מתחום המכירות, לקידוח נפט וגז, תקשורת, ייצור מוצרים רפואיים, אלקטרוניקה, הובלות וכו'…

עבודה באירלנד - כמה מילים על האי הקסום

הרפובליקה של אירלנד שוכנת בצפון האוקיינוס האטלנטי. שטחה כ-70 קמ"ר ואוכלוסייתה מונה מעל ל-4 מליון תושבים. צפון אירלנד היא חלק מבריטניה ובירתה היא בלפסט בעוד שדרום אירלנד מדינה עצמאית שזכתה להכרה בשנות העשרים של המאה שעברה.
בירתה היא דבלין הידועה כאחת הערים היפות ביותר באירופה. יחד עם זאת אין הפרדה זו מפריעה לעבודה באירלנד כיוון שבשנים האחרונות מתנהלת תעשיית התיירות בכל האי האירי כמקשה אחת, ללא הפרדה מנהלתית בין הצפון לדרום.
לתרבותם המיוחדת של האירים יצא שם דבר ברחבי העולם, המוזיקה, הריקוד, הקולנוע, הספרים, אנשים מקסימים שמלאים באהבה. כמו כן אירלנד התברכה בטבע מרהיב, ידועה בנופים בעלי "קסם אגדי" ועל כן זכתה בכינויה "ארץ הפיות והגמדים". כל זה ועוד מביא אליה מליוני מבקרים כל ימות השנה שתורמים לפופולריות העבודה באירלנד, בנוסף גם קהל מקומי מבוסס תורם לרווחיות העבודה באירלנד שכן שיעור הצמיחה בכלכלתה של אירלנד הוא אחד הגבוהים באיחוד האירופי.

עבודה באירלנד - למה דווקא שם?

מרחבים ירוקים, צוקים נישאים, איים מסתוריים, אתרי פולחן עתיקים, ריקודים פרועים, בירה משובחת בשביל כל זה חברים אירלנד פותחת שעריה ומזמינה אתכם לביקור אנחנו מזמינים אתכם לעבוד שם בגלל הכסף.
ראשית, התרבות במדינה משפיעה רבות על העבודה באירלנד מבחינת שעות העבודה. חיי החברה והפנאי מאד מוערכים במדינה ולכן לא מקובל לעבוד בה בצורה מוגזמת.
אם מבוקשכם מההרפתקה הזו שנקראת "עבודה בחו"ל" הוא שילוב של פרנסה עם טיול, טעימה של תרבות אחרת, ניחוחות של אווירה פסטורלי שונה מזו שאתם כבר מכירים אז אין ספק שעבודה באירלנד זו התשובה עבורכם.
תחום העבודה המשגשג ביותר באירלנד הוא תחום השיווק והמכירות, מדובר בקניונים מטורפים, יותר מ-3 קומות של חנויות מותגים בינלאומיים, מסעדות, בתי קולנוע, וכמובן פאב בכל חור, כך שבין חנות לחנות בשופינג שלכם תוכלו ליהנות מכוס גינס מרעננת, כמו שרק האירלנדים יודעים לעשות. העבודה באירלנד נעה בין 7-9 שעות ביום, חמישה וחצי ימים בשבוע, עגלות מכירה של מוצרי קוסמטיקה, איפור, טיפוח, מיישרי שיער, צעצועים, כריות חימום ועוד…
העבודה באירלנד אף פעם לא משעממת בעיקר בגלל שלא מדובר בשעות עבודה מטורפות כמו בארה"ב או קנדה שבהן עובדים 12-14 שעות ביום. באירלנד יש אוויר נשימה, מרווח עצום כדי לשלב בין פרנסה מצוינת לבין חיים שמעבר לעבודה, הפריבילגיה הזו אינה מובנת מאליה בתעשיית העגלות וזו הסיבה מדוע מוכרים בעבודה באירלנד נשארים שנים בעבודה שאינה מתישה אותם כליל ומאפשרת להם לנהל את חיי החברה שלהם.

עבודה באירלנד - עובדים מספרים

מיטל בר לב- “ עבדתי בדבלין שלושה חודשים, מכרתי מוצרי ים המלח, בחודש הראשון מצאתי את עצמי נאבקת בשיניים על מנת לצבור מוטיבציה ליום הבא, היה לי מאד מאד קשה. אחרי חודש בעבודה באירלנד סוף סוף קלטתי את הטריק והכסף התחיל לזרום. עבודה במכירות לא קלה ולעולם לא תהיה קלה אבל היא הכי מתגמלת שיש. החוויה שלי הייתה עוצמתית ופיתחה אותי המון, גם בפן האישי ויותר מהכל מצאתי את בן זוגי בחברה שבה עבדתי ואנחנו ביחד כבר 3 שנים…שווה לא?

Comments are closed.