עבודה באנגליה

עבודה באנגליה זו אחת מהאפשרויות בבחירת עבודה באירופה . אנגליה ידועה במגוון אפשרויות העבודה שהיא מציעה. לרוב אנשים בוחרים לעבוד בעגלות ובמכירת מוצרים למיניהם כגון: מוצרי ים המלח, כריות חימום, חגורות ועוד.. אך בנוסף ניתן לעבוד בתחומים אחרים כמו מכירת ציורי שמן, מסעדנות וכו..

עבודה באנגליה - מידע כללי

מזג האוויר: חורפי ואפור ברוב ימות השנה אך האווירה הסובבת היא אווירה נפלאה, כולם לבושים בשיא האופנה מכף רגל ועד ראש. מכיוון שרוב הזמן קר שם הכל ממוזג בכל מקום שתלכו אליו כך שמזג האוויר לא משפיע על הקניות.
כלכלה: הכלכלה של בריטניה מפותחת מאוד. המטבע המקומי הוא לי"שט (לירה שטרלינג) ושוויה הוא 5.87 נכון ל 2011.
שעות טיסה: בין 4-5 שעות טיסה. נמצאת ביבשת אירופה והיא כמעין אי לצד שאר המדינות.
שפה: אנגלית

עבודה באנגליה - אופי העבודה

אם וכאשר בחרתם לעבוד בממלכה הבריטית עליכם לדעת מספר דברים בקשר לעבודה.                בחירת מקום עבודה: באפשרותכם מספר מקומות עבודה כאמור לעיל. עליכם להכיר את עצמכם ולדעת במה אתם חושבים שתוכלו לעשות הכי הרבה כסף, הרי זו המטרה שלשמה אתם טסים!
בד"כ אנשים שטובים במכירות ולא מתביישים מאף אחד יבחרו את תחום העגלות בקניונים. מי שחושב שזה לא בשבילו יכול לעבוד בשאר האופציות שאנגליה מציעה.
מיקום: בד"כ רוב העבודה אנגליה מרוכזת בלונדון. שם כמות האנשים היא הגדולה ביותר ותרבות הצריכה היא מהגבוהות בעולם. למרות שבזמן האחרון ישנם הרבה מקומות עבודה גם מחוץ לעיר הבירה, רוב המסחר נעשה ברחוב אוקספורד שבלונדון. לכן עבודה בלונדון היא האופציה המועדפת.
תנאים: בין אם בחרתם לעבוד בלונדון ובין אם לאו, אתם כנראה תגורו במרחק נסיעה ממקום העבודה, את הנסיעה תבצעו בעזרת הרכבת התחתית, דבר אשר יחסוך לכם המון זמן בכבישים. המגורים שמספקים הם מגורים אופנתיים ומאובזרים מ א ועד ת. אבל אם לא אהבתם את המיקום ולא אהבתם את מה שהחברה מציע אתם יכולים לשכור בעצמכם דירה בכל מקום שתירצו. השכרת דירה נעה בין 300 ל 700 ליש"ט לחודש, תלוי באזור ובגודל הדירה.
שעות עבודה: שעות העבודה באירופה נוחות מאוד ובד"כ מתחלקים ל 2 צוותים אשר אחד מתחיל בבוקר ועובד עד הצהריים והצוות השני עובד מהצהריים ועד הערב. מה שנותן המון זמן לעשייה ולבילויים.

עבודה באנגליה - שעות הפנאי

כמובן שזו הבחירה שלכם מה לעשות עם הזמן הפנוי אך הנה כמה המלצות חמות:
1. מקומות בילוי: אנגליה ידועה בתרבות הפנאי שלה. לרוב, בגלל מזג האוויר האנגלים אוהבים מאוד לשתות. מה שגרם למאות פאבים להפתח. חיי הלילה באנגליה הם מהמדהימים ביותר בעולם כך שאם אתם אוהבים לבלות כנראה שזה המקום בשבילכם.
2. חברה: אנגליה הינה מקום מפגש של מאות צעירים שבאים לטייל במדינה המופלאה הזו, לא רק אירופאים אלא מכל העולם, כולל ישראלים מה שאומר שאתם לעולם לא תהיו לבד.
3. נופים: באנגליה תוכלו למצוא מגוון רחב של נופים מנופים עירוניים ועד לכפריים שקטים והרים מרהיבים. יש לציין את הביג בן ואת ארמון המלכה כפלאי תבל שחייבים לראות.

עבודה באנגליה - לסיכום

אנגליה היא מקום יפיפה עם פוטנציאל עצום לכסף והמון. חשבו על זה על כל פאונד שהרווחתם בארץ זה יוכפל פי 6, בנוסף ישנם יתרונות נוספים של אווירה נעימה, יופי אירופאי מקסים ואנשים טובים שרוצים רק לבזבז המון כסף.
אתם רק צריכים לבוא ולדעת איך לנצל את זה לטובתכם.

Comments are closed.