עבודה בבלגיה

עבודה באירופה בדרך כלל מסתכמת או באנגליה או באיטליה או במקום כלשהו מוכר, אבל עבודה באירופה לא חייבת להיות במקום כל כך מוכר ודווקא להפך, עבודה בעולם בכלל יותר טובה אם היא במקום שעדיין אין בו ישראלים כמו נמלים ועגלות ים המלח בכל מקום שבו תבקר. העבודה בבלגיה החלה לתפוס תאוצה בשנים האחרונות וללא ספק זהו מקום מדהים עם נופים אירופאים קסומים, אנשים כפריים וחמים ואווירה שלא תוכלו לשכוח.

עבודה באירופה - קצת על בלגיה

בלגיה היא אחת המדינות המעניינות בעולם, היסטוריה של שבטים גאלים וקלטים וכיבושים ומלחמות…המון עניין בקיצור. בבלגיה דוברים הולנדית משודרגת, מה שאומר הולנדית עם מבטא כבד, לכן לפני שאתם עולים למטוס כדי שתיקחו בחשבון שאתם חייבים לדעת הולנדית ואם לא הולנדית אז לפחות גרמנית ואם לא גרמנית,אז לפחות צרפתית. אם לא, לא תוכלו לתקשר עם המקומיים ותצמצמו את הלקוחות שלכם לתיירים בלבד .עבודה בבלגיה יכולה להיות משתלמת מאוד עבורכם מאחר וכלכלת בלגיה היא מפותחת ומשגשגת מאוד ומבוססת על מסחר בין לאומי בעיקר. בלגיה בניגוד לארצות אחרות באירופה עדיין לא נחרשה ע"י ישראלים, יתרון עצום במכירות. בלגיה שייכת לאיחוד האירופאי כך שאם יש לכם דרכון אירופאי ולא משנה של איזו מדינה לא קשורה לחיים, תוכלו לטוס לעבודה באירופה בבלגיה ללא שום דאגה על ראשכם.

עבודה באירופה - סוגי עבודות בבלגיה

העבודה בבלגיה בתחום המכירות זהה כמו כל מקום בעולם מבחינה מקצועית. גם כאן נמכרים מוצרי ים המלח, איפור מינרלי, מיישרי שיער, צעצועים וכו'. בבלגיה תתקלו בהמון צעירות יפות ומטופחות, אין מה לעשות, בעניין טיפוח התרבות האירופאית היא לא כמו הישראלית. האובר התייחסות לטיפוח של הנשים האירופאיות הוא מה שעושה לכם את המכירות בעצם. הנשים האירופאיות ירכשו גם אם כבר יש להן בבית, אם הנאום שלכם יהיה טוב מספיק. ובלי שום קשר חשוב שתבינו שבעבודה במכירות אתם מוכרים את עצמכם יותר מאשר את המוצר עצמו, אל תשכחו את זה. הכל תלוי בכם ובאקט המכירה שלכם. הבנות שקוראות טקסט זה כעת דעו לכן שבעבודה בבלגיה תוכלו גם לעסוק כאופר אצל משפחות יהודיות. עבודה עם אחלה תנאים, כסף אומנם לא בשמיים אבל זו דרך מצוינת ליהנות לתקופה מחוויה אירופאית אותנטית.

עבודה באירופה - החיים בבלגיה

בבלגיה תהיו בטוחים שתוכלו לנהל חיים טובים לא פחות ואפילו הרבה יותר מאשר בארץ. הכסף שתרוויחו יהיו מעולה, המחיה שם זולה. תוכלו ליהינות מהיכרות עם אנשים חדשים,ישראלים ,צרפתים , בלגים או כל עדה אחרת שתפגשו שם. בבלגיה יש הכל מהכל. והכי חשוב מחיי לילה משוגעים במיוחד.
וכמובן שהדבר הכי חשוב הוא הסכומים המטורפים של הכסף, החוויה המדהימה שתקבלו, האנשים החדשים שתכירו והעצמאות המדהימה שתחוו. עבודה בחו"ל באופן כללי זו חוויה מדהימה שמומלץ לכל אחת ואחד לעבור.
ואם כבר עבודה בחו"ל, אז עבודה באירופה , הדבר הטוב הבא!

Comments are closed.