עבודה בגרמניה

הרבה צעירים בוחרים לטוס לעבודה באירופה , הכרטיס טיסה זול יחסית, אתם קרובים יחסית לארץ ואתם מרוויחים ביורו.
יש הרבה מדינות באירופה, צריך לבחור את המדינה בה תעבדו בצורה הנכונה, כך שתגיעו למקום באמת מרוויח ותוכלו לנצל את הפוטנציאל שקיים במדינה הספציפית הזאת. לבעלי דרכון אירופאי כמובן האופציות שונות בהרבה מאשר לכם בעלי הדרכון הישראלי.
אז אם אין לכם דרכון אירופאי ואתם עדיין רוצים ללכת להגשים את החלום האירופאי, האופציה הטובה והמומלצת ביותר תהיה – גרמניה. גרמניה היא אחת המעצמות הכלכליות החזקות והגדולות בעולם, לגרמנים יש הרבה כסף, המצב הכלכלי של הגרמנים מאפשר להם בעצם לצאת הרבה, ללכת לקניות ולפוצץ את הקניונים. לגרמניה בעיקרון יש כמה ערים מרכזיות, שם נמצאים הקניונים המפלצתיים וגם התושבים שם מדברים אנגלית ברמה של שפת אם.

עבודה באירופה - ברלין

אז נתחיל בעיר בירה והעיר אולי הכי מפורסמת בעולם ברלין זו אולי העיר הכי מעניינת בכל אירופה והשווה ביותר בעבודה בגרמניה , היא ידועה בתור בירת מסיבות עולמית ומוקד מטורף לצעירים מכל העולם שאוהבים לבלות ולצאת. ברלין היא עיר מאוד מיוחדת, היא שומרת מאוד על הטבע והירוק שמאפיין את האיזור הזה באירופה, היא מודרנית, צעירה ומלאה באקשן בכל יום ובכל שעה.

עבודה באירופה - פרנקפורט

פרנקפורט היא עיר מאוד מיוחדת, אפשר להגיד שזה ה"פרבר העשיר" של גרמניה, לא שזה פרבר. פרנקפורט היא עיר מטורפת, ומאוד עשירה. זו עיר מאוד מודרנית עם המון אדריכלות מטורפת בבנייתה , המון בניינים וגורדי שחקים. בנוסף למרכז כלכלי מטורף פרנקפורט היא גם מוקד תרבותי מרכזי, העיר מושכת אליה מיליוני תיירים שמגיעים בשביל לטעום את התרבות העשירה של גרמניה.

עבודה באירופה - המבורג

המבורג היא בעצם העיר השניה בגודלה בכל גרמניה. בהמבורג מתחברים 3 נהרות שבעצם מחלקים את העיר לאזורים, מה שאומר שאתם מוקפים במים ובגשרים, מה שנותן אווירה מאוד מיוחדת לעיר עצמה. המבורג מפורסמת במוזיקה שיש בה, יש בה המון אולמות של תזמורות, אופרות ואולפני הקלטות של מוזיקאים רבים.

Comments are closed.