עבודה במכירת ציורי שמן

עבודה באירופה - מכירת ציורי שמן

עבודה באנגליה במכירת מכירות ציורי שמן מתבצעת בצוותים של בין ארבעה לשמונה אנשים וראש צוות אחד .כל עובד מצויד בתיק ציורים ומטרתו היא למכור כמה שיותר ציורים בין הבתים, המשרדים, החנויות באזור המגורים בו הוא הוצב.
תפקידו של ראש הצוות הוא להסיע את העובדים כל אחד לאזור אחר ולהיות מדריך המכירות שלהם. היתרון בעבודה במכירת ציורי שמן בעבודה באירופה אל מול עבודות אחרות בתחום המכירות בחו"ל הוא שהנתח המרכזי מרווח המכירה מגיעה אל המוכר עצמו ואחוז מסוים מהרווח מופרש לחברה עצמה שסיפקה את הציורים.

עבודה באירופה - התנאים

יום עבודה מתחיל בדרך כלל משעה 8:00 בבוקר עד 16:00 בצהריים.
על מנת להצליח בעבודה באנגליה בתחום זה חשוב מאד להיות בעלי ראש פתוח, אנשים דינמיים, שיודעים ליצור אינטראקציה עם אנשים בצורה חלקה.
מוכר טוב יודע למכור את הציורים שלו בבתים, במשרדים, לאדם שיושב על ספסל ברחוב, בבתי קפה, בתחנת אוטובוס, פשוט בכל מקום ולכל אחד רק ככה אפשר להצליח.
אסור להיות מקובעים אל מקום אחד, כל לקוח הוא פוטנציאלי כל עוד המוכר נלהב, ייחודי, אנרגטי ומשקיע, הוא יצליח, אין אפס!
בעבודה במכירות לא משנה אם עבודה באנגליה או כל מקום אחר בעולם המוכר הוא הראי של הלקוחות שלו, ברגע שהוא חסר ביטחון ומרגיש לא בנוח, זה מה שישודר ללקוח וכך גם הוא ירגיש, הקלילות של המוכר משחקת משחק מאד חשוב במכירה שלו.
חשוב מאד להשקיע בפרזנטציות אל מול לקוחות, תנועות ידיים, סיפורים מעוררי השראה, מקצועיות ובקיאות על כל ציור וציור, יגרמו ללקוחות להיות חלק פעיל בפרזנטציה מה שיוביל למכירה כמעט סגורה.

Comments are closed.