עבודה בסקוטלנד

אומנם סקוטלנד היא אחת מהמדינות המרכיבות את הממלכה המאוחדת, הלא היא בריטניה הגדולה, תושביה הנמרצים, ועקשניים בדעותיהם. הסקוטים גיבשו אומץ לב ותחושת זהות והשתייכות חזקה מאד אל מול ניסיונות הפלישה של בריטניה אל גבולותיהם וכעת הם עומדים בגאון כנפרדים לחלוטין מעינם הצרה של האנגלים. הנופים הפראיים, חופיה המערביים, האיים המרהיבים שסביבה, המוזיקה הסוחפת, יערות ענקיים בקיצור ארץ מהממת, אבל אין דבר יותר טוב מאחרי יום עבודה באירופה לשבת באיזה בר סקוטי ולשתות את הוויסקי הכל כך משובח שלהם ולהתפוצץ שעה מצחוק בגלל כמות הגברים שלובשים חצאית שיושבים סביבכם.

עבודה באירופה - מידע על סקוטלנד

אוכלוסיית סקוטלנד מונה כ- 5.1 מיליון נפשות, גודלה הוא כמחצית מזה של אנגליה ושני שליש משטחה הוא למעשה הרים ואדמות בור לא מיושבות. עיר הבירה של סקוטלנד היא אדינבורו הממוקמת בחלקה הצפוני. הסיבה מדוע העבודה בסקוטלנד החלה תופסת תאוצה עם השנים היא בגלל בירתה הידועה ברחבי העולם בפסטיבלי התאטרון והאומנות המדהימים אשר מתקיימים בה כל שנה אשר סוחפים לגבולות המדינה קהל מכל רחבי הגלובוס.
הבעיה של סקוטלנד ואולי גם חלק מסוד קסמה הוא מזג האוויר, בשעה אחת תעברו חוויה מטלטלת של גשם מצליף ורוחות עזות ומספר דקות לאחר מכן שמש חייכנית ומלטפת תאיר פניה עליכם. סמלה המפורסם ביותר של המדינה הוא חמת החלילים, כלי נגינה עתיק. בסקוטלנד השפה השולטת היא כמובן אנגלית אבל ישנם כמה סקוטים גאים ברחבי המדינה שמציצים בגיילית.

עבודה באירופה – מי אנחנו

חברת "ביוטי קום" קיימת מזה 4 שנים ועוסקת בשיווק מוצרי ים המלח ברחבי אנגליה וסקוטלנד. החברה עובדת אך ורק באופן חוקי ולכן אם אין בבעלותכם דרכון אירופאי כדי שתסבבו את הכדור לכיוון השני ושהאצבע הפעם לא תיפול על רחבי אירופה. הסיבה העיקרית שעבודה בסקוטלנד חייבת להתבצע באופן חוקי לכל דבר עם אישורי עבודה באירופה, היא למנוע עוגמת נפש מהעובדים שעלולים להיעצר כל רגע על ידי משטרות ההגירה באזור שלא חסות על אף אחד ובלי לחשוב יותר מידיי שולחות עובדים לא חוקיים לארץ מולדתם.
עידו ומשה הינם הבעלים של החברה והם הכוח המניע של העובדים בה. יחסי אנוש ומקצועיות הם הערכים הראשונים שחרטו על דגלם כחברה.

עבודה באירופה – אופי העבודה בסקוטלנד

העבודה באירופה בערים אדינבורו וגלזגו בהם חברת "ביוטי קום" עובדת נמשכת חמישה וחצי ימים מלאים, עד 10 שעות עבודה כל יום.
העבודה מתבססת על עמלות מכירה הנעות בין 25%-30% תלוי בסך המכירות היומיות שלכם. כמו כן חברת "ביוטי קום" בניגוד לחברות רבות אחרות המבטיחות רווחים גבוהים מבלי להתייחס להשפעתם של היבטים אינדיבידואלים, החברה תומכת בעובדים שלה וממצה את מרב הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחד מהם ברמה אישית, דבר זה בא לידי ביטוי בהכשרות מקצועיות הן קבוצתיות והן אישיות ובונוסים אישיים בנוסף לאחוזי המכירה הקבועים. עליכם להבין שעבודה בסקוטלנד בתחום העגלות היא לא קלה אבל ככל שסביבת העבודה היא תומכת, משפחתית, נעימה וכיפית החוויה הזאת תהיה עבורכם יוצאת דופן ומהנה וכמובן שהכסף שתעשו יהיה בהתאם. כל דבר שעושים מהלב ובאהבה מביא איתו פירות בשלים ויפים יותר.

Comments are closed.