עבודה בצרפת

אין הרבה החלטות בחיים שהן פשוטות כמו קבלת ההחלטה לגבי עבודה באירופה, בעיקר עבודה בצרפת. העבודה בצרפת תתאפשר אך ורק לבעלי אזרחות אירופאית שהם גם דוברי השפה הצרפתית. מכיוון שהתנאים הם כל כך ספציפיים סביר להניח שתיתקלו בהצעות עבודה מאוד מושכות מבחינת התנאים, לעומת מקומות אחרים באירופה בהם ניתן להסתדר בעזרת אנגלית בלבד, בצרפת זה בלתי אפשרי וחובה על מי שמגיע גם לקחת בחשבון שהצרפתית לא יכולה להיות בסיסית אלא חייבת להיות טובה.

עבודה באירופה - למה דווקא עבודה בצרפת?

אחד היתרונות הגדולים של העבודה באירופה הוא ללא ספק התרבות, ואם כבר תרבות אז למה לא ללכת על בירת התרבות האירופאית? עיר האורות – פריז. האווירה בפריז היא שונה מאוד מהאווירה בשאר אירופה, בין אם בגלל המוזיאונים בעלי השם העולמי כדוגמת הלובר, או בגלל אתרי התיירות כמו שדרות השאנז אליזה ומגדל אייפל, תיירים רבים מגיעים מדי שנה לטייל בפריז, אחד ממקומות הבילוי המרכזי של תיירים הוא הקניונים. פריז שידועה גם כבירת האופנה מציגה בקניונים שלה חנויות עם מוצרים שמתאימים לכל קונה ולכל כיס מה שהופך את המכירות שם להרבה יותר פשוטות.

עבודה באירופה - הצרפתים כקניינים

העבודה בצרפת בתחום הקוסמטיקה היא עבודה מאוד משתלמת, הצרפתים שידועים כמטופחים ודואגים לאסתטיקה שלהם בהחלט יאהבו לשמור על עור הפנים שלהם. בעיקר עם מוצרים שידועים כעושי קסמים לעור הפנים כמו מוצרי ים המלח. הצרפתים הם קניינים לא נורמליים שמסוגלים לבזבז סכומים אדירים על מוצרי קוסמטיקה ומוצרי טיפוח למיניהם וכשהם מרוצים ממוצר הם חוזרים אליו שוב ושוב, ולכן תמיד יש פוטנציאל ללקוחות חוזרים, מחובתנו לזכור שהמוצרים שנמכרים בעגלות הם מוצרים שעוברים מפה לאוזן וכשלקוחה אחת מרוצה אין ספק שהיא גם תביא את החברות שלה להתרשם מהמוצרים שרכשה, בנוסף העבודה באירופה נעשית עם מטבע היורו, כלומר יותר כסף.

עבודה באירופה - וימי החופש בעבודה בצרפת

מי שבחר בעבודה באירופה, יודע שברוב המדינות הקניון סגור בימי ראשון, כלומר יום חופש שלם של בילויים, לבד או עם החבר'ה מהעבודה. מי שבחר בעבודה בצרפת יודע שאין שום דבר משעמם בה, בין אם בגלל הפסטיבלים המתקיימים לפחות פעם בחודשיים ובין אם בגלל הטיולים היפים שאפשר לעשות. אלו מאיתנו שמרוויחים טוב ולא מתביישים להוציא כסף על טיסת פנים יוכלו להעביר את יום החופש מעל החופים בניס שנמצאת בדרום צרפת, אלו מאיתנו שמעדיפים לחסוך ובכל זאת לצאת לבלות ולראות את מוקדי התרבות העתיקים והידועים בעולם כדוגמת מועדון המולין רוז' המפורסם, או לצאת ולסקור את ארמון ורסאי וכמובן יהיו את אלו שיעדיפו לאכול משהו בקונדיטוריה על הבוקר ולהעביר את שאר היום שלהם בשינה נוחה בדירה.

עבודה באירופה – בסך הכל

מי מאיתנו לא היה רוצה לגור ולעבוד באירופה? מי מאיתנו לא חשב על כך שלחיות בבירת התרבות האירופאית יכול להיות צעד קסום? כתבו עליה שירים, סיפרו עליה סיפורים, ציירו אותה בציורים וצילמו עליה סרטים שלמים, זו תרבות בפני עצמה ותרבות שלא כדאי לאיש מאיתנו להפסיד. לכן למרות שהעבודה באירופה כולה מושכת כל ישראלי, אם זכית באזרחות אירופאית ואתה דובר השפה הצרפתית, עבודה בצרפת היא הצעד הנכון עבורכם!

Comments are closed.